Wspólny konkurs z Knock Out Productions


28 / Sierpień / - 15 / Wrzesień /W związku ze zbliżającym się koncertem Paradise Lost w Krakowie, pragniemy wspólnie z organizatorem tego wydarzenia, czyli Knock Out Productions, przedstawić konkurs dla wszystkich fanów Paradise Lost i nie tylko, w którym głównymi nagrodami będą bilety wstępu na ten właśnie występ. Konkurs potrwa od dwudziestego ósmego sierpnia do piętnastego września, a odpowiedzi na pytania wraz z imieniem i nazwiskiem oraz dokładnymi danymi do wysyłki pocztowej prosimy przesyłać na adres mailowy: rajutracony@wp.pl


Pytania konkursowe:

1. Paradise Lost wystąpi po raz kolejny w Polsce. Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce w Krakowie. Proszę podać, który to już będzie koncert tego zespołu w naszym kraju.

2. Koncert Paradise Lost w Krakowie, będzie promował najnowszy album tego zespołu. Proszę podać jego tytuł oraz tytuły trzech poprzednich albumów wraz z rocznikiem ich wydania.


Nagrody:

Dwa bilety wstępu / losowane osobno / na koncert Paradise Lost w Krakowie oraz koszulka z grafiką Paradise Lost o rozmiarze wybranym przez zwycięzcę.